קלינאות תקשורת

התפתחות שפתית היא קריטית וחשובה מאוד לרווחתו של ילד, וטיפול מתוזמן היטב יכול לתת את הכלים הנחוצים לילדכם וגם לכם ההורים.
העומס המערכתי לא תמיד יכול לתת מענה מלא ומתוזמן היטב להתמודדויות של ילדכם.

ולכן אנחנו שמחים להעניק שירותי קלינאות תקשורת עם טיפולים מהיום הראשון, כולל הליך אבחון מעמיק ומקיף, בין השאר בדיקות שמיעה ורופאי אף אוזן גרון לשלילת בעיה פיזיולוגית.

האבחון המקיף יעזור למקד את הבעייה בדיוק מירבי ויבטיח את הטיפול המותאם והנכון ביותר, לסגירת פערים מהירה, מניעת תסכולים וקשיים והבטחת עתיד טוב יותר.

יש חשד לקשיים בשפה ודיבור של הילד/ה?
בואו לאבחון מקיף למרכז שמיעה רמת אביב – ללא תקופות המתנה.

קרא עוד...

מרפאת סחרחורת וחוסר יציבות

סחרחורת הינה תחושה של תנועה עצמית או סביבתית ללא שינוי ממשי בסביבה או במיקום, תחשוה זו עלולה להיות מלווה בתחושה של חוסר יציבות או שיווי משקל.

במצבי סחרחורות וחוסר יציבות חוזרים, ניתן לבצע בדיקות אבחוניות על ידי מכשור מתקדם וייחודי של ENG, VNG  ו-VIG. בדיקות אלו מתבצעות לאחר הערכה אוטונורולוגית מקיפה ולאחר ייעוץ רופא א.א.ג המתמחה בסחרחורות וחוסר יציבות.

קרא עוד...

מרפאת טינטון

טינטון הוא תחושה של שמיעת צליל כאשר אין צליל חיצוני קיים באותו הזמן. כמעט לכולם יש "טינטון רגיל" בחדר שקט לחלוטין. למרות שהטנטון מתואר לעתים קרובות כצפצוף, הוא יכול להישמע גם כמו לחיצה, זמזום, שריקה או שאגה. הצליל עשוי להיות רך או חזק, נמוך או גבוה ויכול להישמע מאוזן אחת, משתי האוזניים או מהראש עצמו. אצל אנשים מסוימים הצליל עלול להפריע לריכוז ובמקרים מסוימים הוא קשור לחרדה ודיכאון. קרא עוד

קרא עוד...

מכון אוטונוירולוגיה

ישנן מספר בדיקות אשר ניתן לבצע במכון זה:

רישום פוטנציאלים שמיעתיים מעוררים Auditory Brainstem Response ( Bera ABR)בדיקה זו מתבצעת לצורך הערכת סף שמיעה, קביעת סוג ומידת לקות השמיעה, גילוי פגיעות בעצב השמיעה ובגזע המוח, ניטור במהלך ניתוח.

קרא עוד...